Zczuba.tv

Aktualności

Festiwal nieskuteczności i uratowany remis

• autor: Czarodziej13, 2013-05-15 21:47

W dniu dzisiejszym drużyna juniorów mł. na stadionie w Kamionce zremisowała 1:1  z zespołem LKSu Łopuchowa.

Przez początkową część pierwszej połowy gra była wyrównana. W tym okresie gry po szybkiej kontrze goście strzelają nam gola. Po tym już więcej z gry miał nasz zespół, jednak żadna z stworzonych okazji bramkowych nie została wykorzystana.
Druga odsłona to już zdecydowana przewaga naszych piłkarzy. Zespół gości skoncentrował się na obronie wyniku i szybkich kontrach. W tej połowie było conajmniej kilka 100% okazji bramkowych jednak bramka dla naszego zespołu nie padła. W kilku innych sytuacjach przed utratą bramki gości ratował bramkarz. Dopiero w ostatniej akcji pada dla naszego zespołu bramka. Strzelcem był Wojciech Przydział, który strzałem z rzutu wolnego "ściągnął pajeczynę z okienka bramki" LKSu.

Drużyna juniorów wystąpiła w składzie: P. Głodek, J. Marek, P. Borowiec, W. Przydział, S. Helma, P. Paszkiewicz, M. Świder, P. Drozd (W. Cielak), H. Łagowski (R. Napora), T. Wójcik, J. Marek